Kitap – Simyanın Sinemacısı Jim Morrison

6

Kitap – Simyanın Sinemacısı Jim Morrison
5 (100%) 5 votes

İlginizi Çekebilir!  Kitap : Simyacı

Yazar Hakkında

Oğuzhan Eker

Oksijen ile aramda ironik bir bağ var.

6 yorum

 1. Oğuzhan Eker
  Oğuzhan Eker Tarih:

  İlginize teşekkür ederim. Sürekli büyümekte olan sitemizde sizlerin ilgisi, yorumları bizim için değerli. Takipte kalın.

 2. Merhaba ben de bir kimya ve bilim aşığıyım.araştırma yaparken denk geldim sitenize ve çok beğendim.ben meb de çalışan bir öğretmenim ve sizin yapmaya çalıştıklarınızı okulumda öğrencilerime aşılamaya çalışıyorum.deneyler yapıp bilim kitapları okutuyorum onlara.guzel bir bilim kütüphanesi olusturduktuk.2yıldır bilim şenliği yapıyorum onlarla.bilime meraklı çok öğrenci var önemli olan onları bulup dogru yolu göstermek.yalnız olmadımı
  Görmek beni çok mutlu ettı.başarılarınızın devamını diliyorum.inşallah daha çok bilim severe ulaşırsınz

  • Yücel Gider

   Merhaba Sevtap Öğretmenim,
   Sitemize denk gelmeniz bizi mutlu etti. Daha birçok sizler gibi öğretmenimiz, öğrencilerimiz ve insanlarımız var. İnanır mısınız otobüste karşılaştığım, cana yakın, yaşlı bir amcamla tanışıp bilim ve araştırma üzerine konuşmuşluğumuz var. Halkımızda araştırmayı seven ve merakını hep taze tutan çokça insan var.
   Sizin öğrencileriniz (yavrularınız için) ve bilim için yaptıklarınız çok ayrı bir yerde. Kimyaca ailesi olarak size ne kadar teşekkür etsek azdır. Siz de bizi mutlu ettiniz. Allah, size ve sizin gibi öğretmenlerimize hayırlı uzun ömürler versin.

Bir Yorum Bırakın

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.