HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sahip olduğumuz deneyim ve birikim ile hizmetinizdeyiz.

2013 yılında yayın hayatına başlayan KİMYACA ilk olarak kimya alanında Türkçe kaynak oluşturmak adına yola çıkarak birbirinden farklı kategorilerde 500’den fazla makaleyi sizlerle buluşturmuş ve hala düzenli olarak paylaşımlarına devam etmektedir.

2020 yılı itibariyle KİMYACA markası altında kurumsallaşarak resmi bir danışmanlık firması olarak yoluna devam etmektedir.

Kimya sektörüne sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için buraya, en güncel makaleleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Devam eden projelerimiz hakkında ise buraya göz gezdirebilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir konu ile ilgili iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Teknik uzmanlarımız size en kaliteli hizmeti sunmak için hazırlar.

Neden Biz

Çok fazla danışmanlık firması var peki neden Kimyaca ?

Sektörde çok fazla danışmanlık firması var. Kimyaca’nın diğer firmalardan farkı nedir ? diye soracak olursanız , biz de sizlere bir danışmanlık firmasından beklediğiniz nedir sormak isteriz. Çünkü ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir firma Kimyaca.

Uzman Ekip

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ekip, tam anlamıyla aradığınız hizmeti sunabilecek yetenekte ekibimiz sizler için çalışıyor.

Sektör Takibi

Firmamız sürekli değişen ve güncellenen piyasanın dinamiklerini sürekli olarak takip etmektedir.

Gelişmiş Altyapı

Firmamız yılların birikimi ile sahip olduğu databese ve imkanlar ile size en hızlı çözümleri sunabilmektedir.