8. Ulusal Kimya Kongresi

Kimya’nın Doruklarını Yaşatacak Kongre!

8. Ulusal Kimya Kongresi

Türkiye’nin en kapsamlı ve en donanımlı kimya kongresi bu sene sizlerle kimyanın en derinlerine inmeyi amaçlıyor!

Kimya Kongresi

Yıldız Teknik Üniversitesi ve YTÜ Kimya Teknolojileri Kulübü, bu sene 8. Düzenlenen Ulusal Kimya Öğrenci Kongresini üstleniyor. Kongre dili Türkçe olan 8. Ulusal Kimya Kongresi Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü, Kimya Teknolojileri Kulübü ve Kimyagerler Derneği iş birliği ile birlikte 16-17-18 Mayıs tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde!

Kongre boyunca seminerler, söyleşiler ve workshoplar dışında sosyal sorumluluk projelerine, İstanbul gezisine, Bilim şenliğine ve konserler de dahil çeşitli eğlencelere yer verilecektir.

Etkinlik kapsamında alanında uzman isimlerin 3 gün bizlerle olacağı bu kongrede, kimya alanında son derece donanımlı kişilerle iletişim kurma fırsatı ellerinizde olacak.

Öğrenciler bu kongre ile bilim şenliğinde eğlenerek öğrenecek, cihaz eğitimleriyle kariyer basamaklarında bir basamak daha atlamış olacaklar.

Resim2

Kongrenin bir diğer konusu da poster sunumu. Bilim Kurulu tarafından denetlenecek olan poster sunumları ve poster özetlerinden ilk üçe kapanış töreninde ödüllendirme yapılacaktır ve katılan herkese Özel Katılım Belgesi verilecektir.

Kongreye katılım yapan herkese 16 Mayıs 2017 tarihinden itibaren Katılım Belgesi verilecektir.

Başka şehirden katılım sağlayacak olan katılımcılarımızı Hotel Berr İstanbul’da ağırlayacağız ve kongremizin son günü İstanbul gezisi ile katılımcılarımızı İstanbul’un eşsiz güzelliği ile buluşturacağız.

1 Mayıs 2017’ye kadar erken kayıt fırsatından faydalanabilirsiniz.

Kesin Kayıt ve ayrıntılı bilgi için http://kimyaogrencikongresi.org  sitesini ziyaret edebilirsiniz. Alışılmışın dışında bir kongre için sizleri 3 gün sürecek 8. Ulusal Kimya Kongresine bekliyoruz! 16-17-18 Mayıs’ta sizleri de aramızda görme dileğiyle.

Sizce faydalı mıydı?

İlginizi Çekebilir!  Bilim Şenliği Projesi Nedir?

Değerlendirme: 0 / 5. Oylayan: 0

Yorum Yap