Yönetim Sistemleri

İletişim

  • Suadiye Mah. Bağdat Cd.
    No: 399-1 Kadıköy / İstanbul
  • 0(216) 709 29 84
    0(551) 734 13 04
  • [email protected]

Brochures

View our 2020 Medical prospectus of brochure for an easy to read guide on all of the services offer.

Kalite Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemleri, sistemi bir bütün olarak kabul eden ve kaliteyi bu bütünün içindeki her elemanın müşteri odaklı ortak bir fonksiyonu olarak gören bütünsel bir anlayıştır. Kalite Yönetim Sistemleri yaşayan canlı bir nesne olarak düşünülebilir. Sürekli olarak işletilmesi ve izlenebilirliğin sağlanması gerekmektedir.

Firmaların gerek imajlarını güçlendirmek, gerek uluslararası normlarda iş yapmaları, gerek ise gerçekten verimli ve kaliteli bir iş yeri için kalite belgelerinin firmanın mevcut iş yapısına uygun olarak alınması gerekir.

Kuruluşumuz yönetim sistemi belgelendirme faaliyetlerini objektif, nitelikli ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımı temelinde vermektedir. Kuruluşumuz; yönetim sistemleri belgelendirmesi alanında uluslararası geçerliliğe sahip denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Kalite yönetim sistemleri sektörel bazlı değişkenlik gösterebilmektedir. Aşağıda bahsedilen sistemlerde için firmamız Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulumunda ve işletilmesi noktasında detaylı çözümler sağlayabilmektedir.

ISO 9001 - Kalite yönetim sistemleri
ISO 14001 - Çevre yönetim sistemleri
ISO 45001 - İş sağlığı ve güvenliği sistemleri
ISO 27001 - Bilgi teknolojisi - Güvenlik teknikleri - Bilgi güvenliği yönetim sistemleri
ISO 13485 - Tıbbi cihazlar – Kalite yönetim sistemleri
ISO 17025 - Deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar
CE İşareti
GMP (İyi Üretim Uygulamaları)

Kailte yönetim sistemleri konusunda firmamızın sağladığı temel destekler şu şekildedir;

Kalite yönetim sistemlerinin kurulması
Kalite yönetim sisteminin düzenli olarak işletilmesi
Sistemin iyileştirilmesi
İç tetkik hizmeti
Belgelendirme hizmeti
Mevzuat takibi

Kalite yönetim sistemi oluşturmak, sisteminizi iyileştirmek veya sisteminizin işleyebilirliğini sağlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kalite Yönetim Sistemlerini Kimler Kurmalı ve İşletmeli ?

Kalite Yönetim Sistemi Standardı’nın bütün gereklilikleri genel olup, tiplerine, büyüklüklerine ve sağladıkları ürün veya hizmetlere bakılmaksızın bütün kuruluşlara uygulanabilir olması amaçlanmıştır. Bu sebeple sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiş, etkin bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturmak isteyen tüm kuruluşlarca uygulanabilir. Bu konuda sektör veya ölçek olarak bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

Sadece sektörel bazlı olarak uygulanabilecek standart değişkenlik gösterebilmektedir. (Örn. Laboratuvarlar için ISO 17025..) Sistemi kurarken dikkat etmeniz gereken ilk nokta budur.